Uydunet Tarife ve Hizmet Ücretleri

 Uydunet Tarifeleri

Uydunet‘in Eko Sınırsız, Kullandığın Kadar Öde, Kotalı ve Sınırsız tarifeleri bulunmaktadır.
Normal şartlarda genel kullanım için uygun olanı Eko Sınırsız Uydunet Tarifeleridir.

Eko sınırsız uydunet tarifeleri ile seçtiğiniz adil kullanım noktasına kadar seçtiğiniz hızda internete girersiniz, AKN’ye ulaşıldığında hızınız 3 Mbp/s’ye kadar düşürülür.
Ancak herhangi bir internet kesintisi veya ekstra bir ücretlendirme ile karşı karşıya kalmazsınız.

Uydunet Tarifeleri  Hakkında 0212 963 19 20 no’lu çağrı merkezimizden Hemen Yardım Alabilirsiniz.

uydunet tarifeleri

 

Kullandığın Kadar Öde Tarifesi için 0-1 GB arası ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kullandığın Kadar Öde hizmetleri için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını geçemeyecektir. Tüm Kullandığın Kadar Öde hızlarında kullanılan her artı GB için (GB Sabiti * Kullanılan GB miktarı) kadar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.

Sınırsız tarife kapsamında, kullanım miktarı ile ilişkili olarak herhangi bir hız düşürme söz konusu değildir. Kullanım miktarına bağlı olarak ek ücret alınmaz.

Kotalı İnternet Tarifesi için tarifede belirlenen GB`lar için ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kotalı hizmetler için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını geçemeyecektir. Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.

Ekosınırsız tarifesi, kapsamında Adil kullanım uygulaması uygulanacaktır. Ekosınırsız tarifesi kapsamında; tarife bazında farklı adil kullanım noktaları uygulanmaktadır. Ay içinde adil kullanım noktasına ulaşıldığında müşterilerin bağlantı hızları ilgili ayın sonuna kadar 3 Mbps’e kadar düşürülecektir. Hız düşürme ilgili ayın sonuna kadar uygulanır. İlgili ay sona erdikten sonra, bir sonraki ay geldiğinde abonenin hızı mevcut tarifesine yükseltilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Adil kullanım uygulamasına upload (yükleme) kullanımları dahil değildir. Sadece download (indirme) kullanımları dahildir.

* Uydunet hizmeti Kablo TV hizmeti ile birlikte verilebilmektedir.

* Tarifelere %18 oranında KDV ve %5 oranında ÖİV dahildir.

Uydunet aktivasyon ücreti : 35 TL’dir ve bir kereye mahsus alınır. Aktivasyon ücreti 3,5 TL x 12 AY = 42 TL olarak da ödenebilir.

Uydunet Nakil Ücreti : 13,87 TL   Uydunet Devir Ücreti : Ücretsiz   Uydunet İhya Ücreti : 6,93 TL   Uydunet Borcundan Kesilen Hizmeti Açma Ücreti : 4,62 TL

* 20 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan abonelerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.* Hız değişimine izin veren kampanyalar kapsamında taahhüt alınmış aboneler; abone alımına açık tüm tarifelere; abone olduğu hızdan (fiyat olarak) geriye doğru hız değişikliği yapmamak şartı ile, ileri yönlü (fiyat olarak) abone olduğu hızdan daha düşük bir hıza geçmemek şartıyla istediği gibi hız değişikliği yapabilecektir. Hız değişimine izin vermeyen kampanyalara taahhüt veren aboneler, yeni tarifelere taahhüt süresi içinde geçiş yapamazlar.

* Müşterilerimiz bir ay içerisinde bir defa hız değişikliği yapabilirler.

* Faturaların son ödeme tarihinden sonra ödenmesi halinde, günlük %0,08056 oranında gecikme bedeli yansıtılmaktadır.