NETA Broadcasting

profbanner

NETA Broadcasting, özellikle uydu yayımcılığı alanında profesyonel çözümler sunmak için 2003 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günlerden bu yana, Neta Broadcasting tüm ürünlerini dışarıdan hiçbir üretim lisansı veya know-how kullanmaksızın kendi ARGE’si ile geliştirmiştir.

Türkiye’deki ulusal yayın kuruluşları başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve Güney Amerika gibi dünya çapındaki bir çok yayın kuruluşlarına yayıncılık alanında özel çözümler sağlamaktadır. Sunmuş olduğu profesyonel ürünler, kullanım koşullarına göre özel olarak tasarlanmış olup, çok uzun süreler son derece kararlı çalışmaları ve yüksek performansları ile yayın kuruluşlarının beğenisini ve ilgisini kısa sürede kazanmıştır. Bu alanda önemli bir marka haline gelmiştir.

Müşteriler ile ilişkilerden bilgi paylaşmayı ilke edinmiş ve teşvik etmiş Neta Broadcasting, oluşan talepler karşısında gerçekleştirdiği yeni tasarımlar ile hızlıca sunduğu çözümler sayesinde de özel tasarım ve ihtiyaçlar konusunda yayıncı kuruluşların başvuru noktası olmuştur. Bu sayede her geçen gün teknolojisini daha ileriye götürerek bunu ürün ve hizmet alanlarına da yansıtmaktadır.

Tasarım anlamında yazılım geliştirme ve donanım tasarımı alanlarında yatırımlarına halen devam ettirmekte olup, Profesyonel Alıcılar, Şartlı Erişim, Ortak Arabirim, Adreslenebilir ve Uzaktan-Tek Merkezli Kontrol Edilebilir ürünler gibi mevcut profesyonel çözümlerinin yanında Yüksek Çözünürlüklü (High Definition) tasarımlara ağırlık vererek hızla ilerlemektedir.

Neta Broadcasting, ISO9001 kalite sistem belgesine sahip olup ayrıca ürünlerinde sağladığı titiz kalite ve uluslararası normlar sayesinde CE ve ROHS uyumluluğu bulunmaktadır.

Neta Broadcasting’in başarısının ardında, müşteri odaklı yaklaşım, üstün teknoloji ve kaliteli üretim anlayışı vardır.

NETA Broadcasting Mikro Web Sitesine Ulaşmak İçin Buraya TIklayınız

Speak Your Mind